WEB TASARIM – YAZILIM

Mor Pusula Ajans olarak öncelikle firmaları ve tüzel kişileri çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları yürütülür.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Mor Pusula ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

REKLAM YÖNETİMİ

Mor Pusula Ajansı olarak ürünün doğumundan pazara sürülmesine kadar olan süreçte önemli rol oynar. Ürüne aşinalık kazandırılması, tanıtılması ve kullandırılması amaçlarını güder ancak ürün odaklı olması şart değildir. Reklam, markaya değer katmak, markayı konumlandırmak, marka farkındalığı yaratmak, kurumsal olarak izlenim, imaj ve itibar oluşturulmasına yardımcı olmak adına da kullanılabilir.

GRAFİK TASARIM

Mor Pusula Ajansı, profesyonel çekim yapabilen, çekim stüdyosu bulunan, gelişmiş bilgisayar altyapısı, bilgisayar destekli animasyon üretimi olanaklarıyla müşterilerine hizmet veren bir ajanstır. Mor Pusula Ajansında ekibimiz yaratıcılıklarını ilerleterek, tasarım dünyasına yön vermek adına çalışmalar sürdürmektedir.Mor pusula ekibi olarak haber sitelerine, dergilere, gazetelere, restorant olmak üzere her sektörde tecrübeler edinmiş ve edindiği bilgi birikimini yeni müşterilerine aktarmaktadır.

SEO

SEO Basit açıklaması ile Arama Motoru Optimizasyonu kelimelerinin İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization Kelimelerinin baş harflerinden türetilmiş İngilizce bir kelimedir.
SEO Nedir sorusuna cevap verdiğimize göre sizlere SEO Firması ne yapar onuda açıklamak istiyoruz.
Biz Mor Pusula ajansının alt şirketi olan EkipSEO olarak, SEO Konusunda sizlere farklı bir yaklaşım sunuyoruz. Genel bir hata olan baştan sona tekniği ile değil sondan başa tekniği ile kalıcı ve organik SEO çalışmaları yapıyoruz.
EkipSEO olarak sizi asla riske atmıyoruz. Yanlış yapılan SEO Uygulamarı yüzünden Google tarafından cezalandırılmış internet siteleri arasında yer almanıza izin vermiyoruz. En son algoritmaları yakından takip ediyor ve en doğru uygulamalar ile sizlere sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare veya State kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.
2006’dan itibaren 4 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

İşimiz sosyal iş stratejilerinizi internet ortamından ihtiyaçlarınaza göre planlamak ve uygulamak. Yani, siz markanızın için beklentilerinizi söylüyorsunuz, bizde markanız için sosyal ağ geliştiriyoruz.

SEM

SEM(Search Engine Marketing), uzun adıyla arama motoru pazarlamacılığıdır. SEM, arama sonuçlarında ücretli reklam vererek sitenin üst sıralarda yer almasını sağlayan bir pazarlama yöntemidir. En çok kullanılan SEM aracı Google Adwords’tür.Tıklama başı ödeme, Bin gösterim başı ödeme maliyetleri karşılığı Google Adwords, Facebook, Yahoo, Yandex vb. gibi mecralarda yayınlayan web sitesi reklamlarının yönetimi ve pazarlamasıdır.Tüketicilerin giderek artan sayıda online alışveriş yapmasından beri, arama motoru pazarlaması markaların kullanıcılara daha fazla ulaşmasını sağlayan en önemli yollardan birisi oldu.

Mor Pusula Ajansının alt şirketi EkipSEO olarak, markanızın tanınması ve ya ürününüzü hızlı yollardan pazarda yer almasını sağlamak adına edindiğimiz bilgi ve birikimi siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını sağlamak adına çalışıyoruz.